پوشاک پارس - parswear
راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ سبک لباس

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ۲اگر اندازه بالایی دارد و یا اصطلاحا پوشاک اندازه بزرگ استفاده میکنید ممکن است که برای شما پیش آمده باشد که موقع خرید به مشکل بر بخورید ، لباس اندازه مناسب خود  پیدا نکنید یا اندازهی که بر روی لباس خورده است ، درست نیست و همچنان برای شما کوچک است  و احتمالا زمانی که لباس مناسب خود را پیدا می کنید، چندین دست از همان لباس را می خرید که تا چند وقت از خرید لباس راحت باشید.

تصمیم داریم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم تا هنگام خرید راحت باشید و لباس های یک شکل و یک رنگ نپوشید.

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ۳مهم ترین نکته در لباس پوشیدن این است که  دقت کنید  لباس مناسب تن شما باشد. نه زیادی تنگ و نه زیادی گشاد. فکر نکنید که بعد ها می خواهید رژیم بگیرید ورزش کنید پس این لباس اندازه شما می شود ! نه.اندازهی که الاان هستید خرید کنید.  لباس های گشاد هم نپوشید ، شما را از انچه که هستید چاق تر هم نشان می دهد.راه های زیادی هست برای اینکه تشخیص بدهید لباس اندازه شما هست یا نه.

راه اول: از کسی (ترجیحا خوش سلیقه) بخواهید که همراه با شما به خرید بیاید. تا شما را راهنمایی کند تا لباس اندازه مناسب خود را پیدا کنید.

راه دوم: برای بررسی اینکه پیراهن برای شما تنگ است یا نه  بیینید میتوانید انگشتان خود را بین یقه و گردن خود به راحتی حرکت بدهید یا نه.اگر نه ، پیراهن برای شما تنگ است.

راه سوم: در هنگام خرید کت دقت کنید که زمانی که کت را می پوشید ، کنار دیواری بایستید ، اگر کت اندازه ی شما باشد ، نباید شانه ی کت به دیوار مماس شود. در این صورت کت برای شما بزرگ است و حتی خیاط هم نمی تواند کاری انجام دهد.

از چه لباس هایی استفاده کنید؟

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ۴از پیراهن هایی استفاده کنید که بلند باشند. اگر مغازه ها را با دقت بگردید ، حتما همچین پیراهنی پیدا می کنید.مزیت این پیراهن ها این است که از داخل شلوار بیرون نمی آیند و لازم نیست هر لحظه نگران انها باشید.
 در هنگام خرید شلوار دقت کنید که در ناحیه ران ها جا دار باشند. حتی اگر مجبور باشید یک اندازه بزرگ تر بخرید. می توانید بعدا از خیاط بخواهید بخش هایی از  کمر شلوار را تنگ کند تا اندازه شما شود.
 متناسب با فصل لباس بپوشید.شاید بعضی ها در روز های گرم هم از لباس استین بلند استفاده کنند اما این کار فقط توجه بیشتری به شما جلب می کند. از رنگ های خیلی جیغ و برجسته هم دوری کنید. و سمت رنگ های خنثی و ملایم و کمرنگ بروید.
 در فصل های سرد هم سعی کنید از لایه های بیشتری استفاده کنید.مثلا یک پیراهن نه چندان ضخیم بپوشید و روی پیراهن خود یک کت تیره بپوشید. این جوری هم کت شما به چشم می اید و هم یک تصویر عمودی در ظاهر خود درست کرده اید که شما را کشیده تر نشان می دهد.

برترین‌ها

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ
سبک لباس

راهنمای خرید برای آقایان با اندازه فرابزرگ

يکشنبه ششم اسفند ماه 1396
جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله
اصول نگهداری

جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله

پنج شنبه سوم اسفند ماه 1396
هفت نکته برای داشتن سبک لباس دانشجویی دخترانه
سبک لباس

هفت نکته برای داشتن سبک لباس دانشجویی دخترانه

سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه 1396

اینستاگرام

دنبال کنید