پوشاک پارس - parswear
آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟ سبک لباس

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟

آقایان برای خوشپوشی دو راه دارند. مطابق مد و گرایشهای امروزی لباس بپوشند یا به سراغ سبک لباس‌های کلاسیک بروند.

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند۳اشتباه بسیاری از آقایان در آن است که از دوستان و اطرافیان خود تقلید میکنند. برخی سعی میکنند مانند مجلات مد لباس بپوشند و برخی با نمانام‌های مطرح میخواهند خوش پوش باشند ولی هیچ کدام از موارد فوق جای متدها و ترند های خوشپوشی را نمیگیرد.

اما چرا ما به شما سبک لباس کلاسیک را توصیه میکنیم ؟

سبک لباس کلاسیک برخلاف سبک‌های مدرن هچگاه از مد نمیافتد و همواره محبوبیت خود را در همه جای دنیا دارد. برای هر سنی مناسب است و آقایان در تمامی سنین و در بسیاری از موقعیت ها میتوانند سبک لباس کلاسیک داشته باشند. نگاه ها را به سمت شما جلب میکند و به شما محبوبیت و اعتماد به نفس میبخشد.

پله پله تا داشتن سبک لباس کلاسیک

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند2همواره سعی کنید بدنی رو فرم داشته باشید. افراد خوش هیکل تقریبا هر آنچه بپوشند به آنها میاید. سعی کنید دور کمر خود را حداقل 20 سانتی متر کمتر از دور سینه ی خود نگه دارید. فرم هیکل مثلث معکوس مناسب ترین فرم بدن برای لباس های کلاسیک است. تقریبا تمامی افراد مشهور و خوشپوش هیکلی مناسب دارند که مرحله ی اول جذابیت و خوش پوشی آنهاست.

این اجزا را هرگز در سبک لباس کلاسیک خود استفاده نکنید :

جوراب سفید: شاید جوراب های سفید برای تیپ های ورزشی مناسب باشند اما رنگ روشن و زننده‌ی آنها در سبک لباس کلاسیک اصلا مناسب نیست.سعی کنید جورابی به رنگ شلوارتان و یا چند درجه تیره تر از شلوار را بپوشد. در صورت در دسترس نبودن از جوراب مشکی استفاده کنید.

شلوار جین: شاید برای تیپ های اسپرت یا کژوال شلوار جین مناسب باشد اما در تیپ کلاسیک هرگز از آن استفاده نکنید. شلوار های  پارچه ای کتان و مخمل بهترین گزینه برای سبک لباس‌های کلاسیک هستند.

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند لباس های طرحدار: شامل تیشرت‌ها، شلوار های تکه دوزی شده و پیراهن های پر نقش و نگار مناسب این سبک لباس نیستند. پیراهن‌های مردانه‌ی ساده راه رار و چهارخانه بهترین گزینه ی پیراهن هستند. اگر میخواهید طرحی به سبک خود اضافه کنید از کراوات، دستمال گردن، شال گردن و سایر لوازم‌ جانبی‌های طرح دار استفاده کنید.

نماد و  نمانام: وجود چاپ نماد روی کفش و لباس در صورتی که شبرنگی، براق و جلب توجه کننده باشد مناسب سبک لباس کلاسیک نیست. یک چاپ کوچک نماد روی کیف یا کفش چرم شما مشکل ساز نیست اما  چاپ  براق روی پیراهن اصلا جالب نیست.

کفش‌های اسپرت: کفش های ورزشی، کتانی ها، کفش های تخت و بوت های اسپرت هیچ جایی در استایل کلاسیک ندارند. کفش های مردانه ، کالج ها و بوت های چرم ساقدار بهترین گزینه برای شماست.

بهترین و آراسته ترین لباس های خودرا بپوشید:

سعی کنید کفشی با جنس و ظاهر مناسب بپوشید و همواره آن را تمییز نگه دارید. شلوار، پیراهن و کت شما همواره نیاز است اتو کشیده و مرتب باشد.

پیراهن های گشاد نپوشید و همواره آن را داخل شلوار قرار دهید. دکمه‌های سر آستین خود را ببندید و تنها در صورتی که از ژیله، جلیقه بدون کت و شلوار کتان استفاده میکنید آستین های خود را مرتب تا بزنید.

در صورتی  که نمیدانید چه رنگ هایی به شما میاید از ترکیب رنگ خنثی را امتحان کنید. مثلا کت طوسی تیره، شلوار مشکی، پیراهن  طوسی روشن وکفش مشکی.

لباس هایی به اندازه خود بپوشید:

اندازه خود لباس بپوشید. لباس‌هایی که اندازه ی شما باشند و مناسب فرم بدن شما طراحی شده باشند، شما را خوشپوش تر جلوه میدهند.

شلوار هایی که به زور کمربند روی تن شما مانده اند یا پیراهنی بسیار تنگ که دکمه هایش به زور بسته شده اند ظاهر شما را نا مناسب میکنند.

سبک لباس شخصی خود را داشته باشید:

به مرور زمان خواهید فهمید چه به شما میاید و علایق و ویژگی های خود را در سبک لباس وارد خواهید کرد. به طوری که دیگران شما را به ظاهر کلاسیک و آراسته ی شما میشناسند. برای مثال کفش های چرم خاص، ساعت های زیبا ، دستمال گردن و…

برترین‌ها

جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله
اصول نگهداری

جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله

پنج شنبه سوم اسفند ماه 1396
آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟
سبک لباس

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟

سه شنبه یکم اسفند ماه 1396
قسمت اول روش صحیح استفاده از عطرها
مد و لباس

قسمت اول روش صحیح استفاده از عطرها

شنبه بیست و یکم بهمن ماه 1396

اینستاگرام

دنبال کنید