پوشاک پارس - parswear
هفت نکته برای داشتن سبک لباس دانشجویی پسرانه سبک لباس

هفت نکته برای داشتن سبک لباس دانشجویی پسرانه

سبک معمولی

جین ها:

شلوارهای جین میتونن بهترین گزینه برای اون دسته از پسرهایی باشند که خیلی دلشون نمیخواد توی محیط دانشگاه رسمی و اتو کشیده باشند، درسته این روزها شلوار های جین مدل های خیلی متنوع و زیادی دارند و از اون شکل سنتی قبلی که داشتن فاصله گرفتن ولی برای محیط دانشگاه پیشنهاد میشه که از مدل های ساده تر استفاده کنید.

پیراهن مردانه:

نه اشتباه نکنید برای این مجموعه نیاز به پیراهن مردانه ی خیلی شیک و رسمی نیست، یک پیراهن معمولی مردانه (ترجیحا با رنگ خنثی) برای این مجموعه ترکیب فوق العاده ای ایجاد میکنه.

پلیور:

یک پلیور بافت نسبتا نازک با یقه ی هفت میتونه گزینه ی خیلی خوبی برای سبک دانشگاهی پسرها باشه، چون هم میتونید در روزهای سرد اونو روی پیراهن مردانه بپوشید و وقتایی که هوا یه مقدار گرم شد میتونید خیلی راحت پلیور رو در بیارید و بذارید کنار، البته من پیشنهاد میکنم گره زدن آستین های پلیور دور گردنتونم امتحان کنیم، سبک جذاب و متفاوتی بهتون میده.

کفش:

کفش های کالج خیلی خوب میتونن آدم رو یاد حال و هوای پاییز بندازن، پیشنهاد ما هم برای این مجموعه کفش های کالج هستن که خیلی ظاهر مناسب و زیبایی رو ایجاد میکنن.
البته برای روزهایی که بارندگی باشه میشه کفش های نیم بوت رو جایگزین کفش های کالج کرد.

کیف:

خیلی از پسرها عادت ندارند کیف به دمجموعه بگیرند، ولی خب از اونجایی که برای رفتن به دانشگاه یک سری وسیله لازم همجموعه که با خودمون ببریم، برای این مجموعه کیف دستی یا کیف شانه ای پیشنهاد میشه .

لوازم جانبی:

استفاده از لوازم جانبی ها فقط مختص خانوم ها نیست، آقایون هم میتونن بسته به شرایط مکانی از لوازم جانبی استفاده کنند، به طور کلی برای سبک دانشگاهی باید از لوازم جانبی های ساده استفاده کرد، برای این مجموعه هم یک ساعت کلاسیک بند چرمی میتونه ظاهر شیک و مردونه ی شما رو کامل تر کنه.

تناسب در اجزای مجموعه:

خب تا اینجا تمام اجزای مجموعه کامل شدند اما چون داریم به سمت فصل های سرد سال میریم، یه نکته راجع به تناسب اجزای چرمی مجموعه هاتون اینه که، به طور کلی اگر کمربند، کفش، کیف و بند ساعتتون از یک رنگ و جنس باشند باعث ایجاد ترکیب شکیل تری میشن، ولی اگر براتون ممکن نبود میتونین این مورد هارو توی ستتون جوری انتخاب کنید که رنگهاشون به هم نزدیک باشه.

هفت-نکته-برای-داشتن-سبک-لباس-دانشجویی-پسرانه-۲هفت-نکته-برای-داشتن-سبک-لباس-دانشجویی-پسرانه-۳هفت-نکته-برای-داشتن-سبک-لباس-دانشجویی-پسرانه-۴

برترین‌ها

آقایان دیپلمات ایرانی به چه سبکی لباس میپوشند ؟
سبک لباس

آقایان دیپلمات ایرانی به چه سبکی لباس میپوشند ؟

چهارشنبه نهم اسفند ماه 1396
آشنایی با لباس‌های آمیخته با تکنولوژی
لباس‌های خاص

آشنایی با لباس‌های آمیخته با تکنولوژی

سه شنبه بیست و ششم دي ماه 1396
سبک لباس دانشجویی خود را بهبود ببخشید
سبک لباس

سبک لباس دانشجویی خود را بهبود ببخشید

دوشنبه بیست و پنجم دي ماه 1396

اینستاگرام

دنبال کنید