پوشاک پارس - parswear
چند ترفند برای انتخاب ساعت مچی مناسب لوازم جانبی

چند ترفند برای انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعتهای مچی شاید یکی از بهترین  لوازم‌ جانبیها و از کاربردیترینها باشند .و با وجود گوشیهای هوشمند که به راحتی ساعت را به ما نشان میدهند ، همچنان نیاز به بستن ساعت مچی حس میشود .

چند-ترفند-برای-انتخاب-ساعت-مچی-مناسب۲چرا بستن ساعت مچی برای ما اهمیت دارد ؟

ابتدایی ترین و مهمترین کار ساعت نشان دادن زمان است. درست است که در حال حاضر گوشی های هوشمند از پس این کار برمی آیند ولی دیدن زمان با حرکت ساده مچ دست خیلی راحت تر است تا اینکه گوشی را از جیب یا کیف در بیاریم. همچنین گوشی های هوشمند به قدری قابلیت دارند که باعث میشوند بعد از اینکه زمان را نگاه کردیم ، به سراغ پیغامها ، رایانامه‌ها ، شبکههای اجتماعی و غیره برویم و به طور کلی زمان از یادمان برود . علاوه بر این، بستن ساعت به ظاهر شما کمک میکند و شاید حتی در نگاه اول دید را به خود جلب کند و موجب شود دیگران از سبک شما تعریف کنند. و در نهایت اگر از ساعت گرانب‌های خود به خوبی مراقبت کنید، پول خود را دور نریخته اید و سرمایه گذاری بلند مدت انجام داده اید . بعضی از مدلها با گذشت زمان ، بر ارزش آنها افزوده میشود .

چند-ترفند-برای-انتخاب-ساعت-مچی-مناسب۳اما چطور ساعت متناسب با مچ دست خود را انتخاب کنیم ؟

وقتی زمان انتخاب ساعت مچی میشود این نکته را باید بدانید که قوانین ثابتی برای انتخاب ساعت وجود ندارد فقط چند ترفند را به شما معرفی میکنیم . در هر صورت ساعت شما نه زیادی باید تنگ باشد که به مچ دست شما فشار وارد کند و نه زیادی شل باشد که ساعت به طرفین بچرخد و حرکت کند. اولین قدم، دانستن اندازه مچ دست است. این اطلاعات حتی در هنگام خرید آنلاین هم شما را کمک میکند .برای مثال شما میدانید که اگر مچ دست ظریف و لاغری دارید، نیاز است به سراغ ساعتهای ساده تک موتوره یا در نهایت دو موتوره بروید و برعکس اگر مچ دست شما ضخامت دارد، ساعتهای اسپورت مناسب شما هستند .

چند-ترفند-برای-انتخاب-ساعت-مچی-مناسب۱برای فهمیدن اینکه مچ دست شما چگونه است و چه مدلی مناسبش است، بهترین روش اندازه گرفتن مچ دست است .برای این کار از متر اندازه گیری باید استفاده کنید
متر را به دور مچ ببندید.
اگر دور مچ شما بین ۱۴ تا ۱۶ سانتی متر باشد، مچ لاغری دارد. ۱۶ تا ۱۷ سانتی متر، باریک ، ۱۷ تا ۱۸ معمولی و ۱۸ سانتی متر به بالا هم ضخیم محسوب میشود. در خصوص بند ساعت هم نکاتی وجود دارند که حائز اهمیت هستند .برای مثال پهنای بند یک ساعت مناسب نباید از کیس و قاب صفحه ساعت بزرگتر باشد

چند-ترفند-برای-انتخاب-ساعت-مچی-مناسب۴چند-ترفند-برای-انتخاب-ساعت-مچی-مناسب۵

 

برترین‌ها

جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله
اصول نگهداری

جمع آوری لباس‌های زمستانی در سه مرحله

پنج شنبه سوم اسفند ماه 1396
آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟
سبک لباس

آقایان چطور سبک لباس کلاسیک داشته باشند ؟

سه شنبه یکم اسفند ماه 1396
سبک لباس دانشجویی خود را بهبود ببخشید
سبک لباس

سبک لباس دانشجویی خود را بهبود ببخشید

دوشنبه بیست و پنجم دي ماه 1396

اینستاگرام

دنبال کنید