پوشاک پارس - parswear
چطور سبک لباس خود را پیدا کنیم ؟ سبک لباس

چطور سبک لباس خود را پیدا کنیم ؟

صفحات اینستاگرامی یا کسانی که در زمینه مد فعالیتی می‌کنند، کم نیستند. نوین ترین‌ها را به شما آموزش میدهند، سبک‌ها و پوشش‌های روز و یا حتی تصاویر سبک سلبریتی‌ها را به اشتراک میگذارند. اما واقعا از کدام سبک‌ها نیاز است پیروی کرد؟ کدام مناسب ما است؟ و از کجا باید سبک خود را پیدا کنیم ؟

از پوشش‌ها و سبک‌ها الهام بگیرید
از مزایای دنبال کردن سلبریتی‌ها و اکانت‌های مرتبط به مد و بلاگر این است که چشم شما با لباس‌ها و پوشش‌های متفاوتی آشنا می‌شود. برای مثال بلاگری را میبینید که یک بار یک کت را با تیشرت ساده‌ای و بار دیگر با یک بلوز مردانه کلاسیکی ست می‌کند. و دیدن همین تصویر باعث میشود زمانی که برای گشتن لباس مناسب کل کمد خود را به هم میریزید، به این فکر بیفتید که یکبار کت کلاسیک خود را با تیشرت امتحان کنید. و یا اینکه ببینید شخصی رنگی که شما هرگز امتحان نکردید را چقدر خوب ست کرده است. پس به این تصاویر با دقت بیشتری نگاه کنید.

حواستان به مد روز باشد
حواستان به مد روز باشد ولی در دام خرید جدیدترین‌های روز نیفتید. صرفا خرید موارد به روز هم کاری بی‌فایده و بی‌تاثیر در سبک لباس شما است. و فقط پول خود را بی‌دلیل مصرف کرده‌اید‌. برای مثال شما از شلوار جین زیاد استفاده می‌کنید. میتوانید همان شلوار جین را کمی به روز تر کنید. و به یاد داشته باشید که لباس‌های با کیفیت بخرید. خیلی بهتر است که یک کت جنس خوب و شاید کمی هم گران بخرید و کت را بارها و با لباس‌های مختلفی ست کنید.

از امتحان کردن نترسید
زمانی که به خرید میروید ، سعی کنید لباس‌هایی که هیچوقت نمیپوشید را امتحان کنید و نترسید. اینکار کمک زیادی به جواب سوال “چطور سبک لباس خود را پیدا کنید ” می‌کند. با امتحان کردن لباس‌های مختلف متوجه میشوید که چه لباس‌هایی به شما می‌آید و یا چه رنگ‌هایی که قبلا اصلا استفاده نمی‌کردید به شما می‌آید .همچنین در بعضی از مغازه‌های بزرگ، لباس‌ها و ست‌های زیبایی بر تن مانکن‌ها می‌کنند. که بعضی از این ست‌ها واقعا فوق العاده هستند. توجه داشته باشید که مهم ترین نکته در پیدا کردن سبک لباس، راحتی شما است و راحتی هم باعث اعتماد به نفس می‌شود. پس در زمان انتخاب لباس سلیقه و راحتی خود را در نظر بگیرید. اگر دوست دارید لباس نارنجی بپوشید و حس خوبی هم دارید، پس نارنجی بپوشید و نگران حرف بقیه نباشید. مهم راحتی و رضایت شما است.

منبع: مدوپیا - مرجع مد و لباس

برترین‌ها

چطور شلوار های جین را بشوییم ؟
اصول نگهداری

چطور شلوار های جین را بشوییم ؟

دوشنبه سی ام بهمن ماه 1396
چند ترفند برای انتخاب ساعت مچی مناسب
لوازم جانبی

چند ترفند برای انتخاب ساعت مچی مناسب

جمعه بیستم بهمن ماه 1396
کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟
سبک لباس

کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟

پنج شنبه نوزدهم بهمن ماه 1396

اینستاگرام

دنبال کنید